Dandelion

Увови для повернення товару

Інтернет-магазин здійснює обмін або повернення Товару протягом 14 календарних днів з моменту замовлення.

Умови повернення Товару належної якості:

Відповідно до законодавства, Ви можете повернути товар протягом 14 днів після покупки. Після 14 днів магазин вирішує, чи прийняти товар назад, на свій розсуд.

Якщо ви хочете повернути товар з суб’єктивних причин (наприклад, не відповідає вашим очікуванням, не сподобався колір, розмір і т.д.), при цьому якість і характеристика товару відповідає заявленим вимогам.

Товар повинен бути належної якості, якщо він не був у вжитку, збережені його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також документ, що підтверджує факт придбання Товару, протягом чотирнадцяти календарних днів . До повернення приймається товар належної якості в тій упаковці, в якій клієнт отримав його при доставці. До повернення не приймається товар, зазначений у переліку товарів, що не підлягають поверненню.

Умови повернення Товару неналежної якості:

Перед поверненням / обміном товару обов’язково проводиться експертиза в авторизованому сервісному центрі компанії виробника. Вартість додаткової перевірки (експертизи) якості товару оплачується продавцем (виробником). Якщо в результаті перевірки (експертизи) товару встановлено, що недоліки товару відсутні або виникли після передачі товару споживачеві внаслідок порушення ним встановлених правил використання, зберігання або дій третіх осіб або непереборної сили, споживач зобов’язаний відшкодувати продавцю (виробнику) витрати на проведення перевірки (експертизи), а також пов’язані з її проведенням витрати на транспортування товару.

Більш детальну інформацію по авторизованим сервісним центрам можна отримати через форму зворотнього звʼязку.