Dandelion

03

Принципи  DANDELION

натуральні складові
Створені природою
01
якість
Понад усе

Якість препаратів контролюється одночасно на всіх етапах, включаючи вибір виробничих потужностей, технології, сировини та упаковки. Наша продукція відповідає міжнародним стандартам.

02
100%  користь
та безпека

Продукти DANDELION, перед тим як надійти у продаж, піддаються численним дослідженням та багаторівневому тестуванню. На базі компанії функціонують власні лабораторії та випробувальні центри, які обладнані передовим обладнанням. Фахівці перевіряють чистоту та якість сировини, підбирають інгредієнти, які максимально поєднуються між собою, доводять на практиці ефективність отриманого продукту.

Наші препарати проходять перевірку на мікробіологію, вміст активних речовин, наявність важких металів та домішок. У їхньому складі повністю відсутні ГМО, гормони, глютен, консерванти, гербіциди, пестициди, підсилювачі смаку, фталати та штучні ароматизатори.

03

Абсолютна
Натуральність
Усі компоненти, що входять до складу наших продуктів, є натуральними. У них закладено цілющу силу самої природи, яку фахівці підкріпили передовими науковими досягненнями та представили у збалансованій формі.

Професіонали

своєї справи
Розробкою та створенням продукції DANDELION займаються досвідчені фахівці з галузі дієтології, біохімії, медицини. Вони використовують перевірені часом методики, інноваційні технології та передові дослідження. Такий підхід дозволяє отримувати найкращі продукти для довголіття, молодості, здоров’я та краси.

Інноваційні рішення

лучшие технологии

При створенні своєї продукції ми орієнтуємося насамперед на успішні світові практики. Їх впровадження дозволяє отримувати результат, що перевищує всі очікування. Наша команда знаходиться у постійному пошуку виробничих партнерів, спільно з якими можна досягти максимальних висот у галузі розробки ефективних рішень, корисних для здоров’я. Саме тому ми швидко розширюємо свою географію.
Наша

концепція